•  

Tel: 01/5614-353 | E-mail: prodaja@kupikupi.eu

Planet Multi-mode 100Mbps SFP fiber transceiver (2KM)

Šifra artikla: PLT-MFB-FX
Jedinica mjere: Kom
Dostupnost artikla:   Artikl je dostupan
Cijena:  153,11 Kn (uklj. 5% popust)
Cijena za kartice 161,17 Kn

Opis artikla

Planet MFB-FX - Multi-Mode SFP 100Base-FX Module LC Connector 1310nm wavelength Max Distance up to 2 km Operating Temp 0 to 60 degrees C
Više informacija možete pogledati ovdje

Ostale informacije